Kiddo Justyna Słowińska Sklep Bajka

Kiddo Justyna Słowińska Sklep Bajka

Belgradzka 14/18, Warszawa, Polska

Opis firmy Kiddo Justyna Słowińska Sklep Bajka

Przedstawiamy Państwu sklep z zabawkami. Stacjonarnie działamy w Warszawie. Udostępniamy zabawki pobudzające umiejętności manualne, kreatywność, uczące współpracy. Do nieco większych zamówień dodajemy piękne figurki z ulubionymi, dziecięcymi postaciami. Wprowadzamy do katalogu wiele nowości, gry planszowe, maskotki, puzzle. Mamy też dział z instrumentami muzycznymi, zabawkami ogrodowymi, akcesoriami szkolnymi. Ułatwiamy dopasowanie całej szkolnej wyprawki. Bezpłatne przesyłki kurierskie gwarantujemy już od 200 złotych.

W ofercie sklepu Bajka znaleźć można na przykład:
- Zabawki dla dzieci

Ze szczegółową ofertą firmy Sklep Bajka zapoznać się można na witrynie https://bajkasklep.pl

Samochody na akumulator dla dzieci to marzenie każdego malucha! Możesz je spełnić, wybierając najwyższej jakości auta na akumulator w ofercie sklepu internetowego ekstrazabawki.
4TOYS to wyjątkowy sklep dla dzieci posiadający bogaty wybór zabawek i akcesoriów dla najmłodszych.